ANSATTE   

 

 

 

ADMINISTRASJONEN   

Adm. direktør Einride Berg 64966302 einride.berg@sias.no
Personalsjef Marit Raaf
64966305  marit.raaf@sias.no
Regnskapssekretær Lene Halvorsen
64966301 lene.halvorsen@sias.no
Postansvarlig  Marianne Klevhøy 64966306 posten@sias.no 

Organisasjonssekretær,

Studenttinget, Arbeidsutvalg 

Maria Sibbern 64966374 maria.sibbern@nmbu.no

 

 

SiÅs BOLIG    

Ass. direktør  Pål Magnus Løken  64966314  pml@sias.no 
Boligkonsulent  Wenche Skau  64966311  wenche.skau@sias.no 
Boligsekretær  Synnøve Martinsen  64966313  synnove.martinsen@sias.no 
Driftsjef Ole Semb
64966354
ole.semb@sias.no
Driftsleder (VVS)  Viktor Johnsen  64966355  viktor.johnsen@sias.no 
Driftsleder (EL)     
Driftsleder (EL) Arve Nordskaug 64966355
arve.nordskaug@sias.no
Driftsleder (Renhold)  Vivian Bolstad  64966355  vivan.bolstad@sias.no 
Driftsleder (VVS)  Henning Bruun  64966355  henning.bruun@sias.no 
Renholdsassistent  Marta Sakowska 64966355  marta.sakowska@sias.no 

 

 

SiÅs BOKSMIA / SiÅs ROTATOR    

Butikksjef Astrid S. Hagen  64966341/42  astrid.solberg@sias.no 
Trykkeriassistent  Tone Ellingsen  64966345  tone.ellingsen@sias.no 

 

 

SiÅs IDRETT    

Idrettssjef  Kirstine Brandhøj
64966350  kbb@sias.no 
Fysisk aktivitet og helserådgiver Patrick Hansen  64966351 

patrick.hansen@sias.no 

 

 

SiÅs RÅDGIVNING    

Koordinator mellom NMBU og Helsestasjonen Marit Raaf
64966305 marit.raaf@sias.no 

 

 

SiÅs KANTINER   

Kjøkkensjef Rolf Holmberg 64966322/21 (905 66 578) rho@sias.no
Ass. kjøkkensjef Leif Kåre Lundgren 64966321/23 (906 32 419)  
Kokk Frode Haukås 64966321 (906 32 419)  
Kokk Bjørnar Bøhlerengen 64966321 (906 32 419)  
Transport/catering  Jens Petter Sigstad 41473622 vaktmester.samfunnet@sias.no
Kantineleder,
Økonomikantinen 
Linda Fjell
64966327 (907 35 975)  linda.fjell@sias.no
Kjøkkenassistent
Økonomikantinen 
Bente Sandbæk  64966327 (907 35 975)  
Kantineleder,
Sørhellingakantinen
Nina Wasenius 64966335 (907 29 870)  
Kantineleder,
IMT-kantinen
Line Olsen 64966333 (907 03 417)  
Kantineleder,
Husdyrfagkantinen
Britt Vågen 64966331 (906 06 115)  

 

 

 SiÅs Samfunnet

Driftsleder Samfunnet Lars Berg Raaen 905 76 578 samfunnet@sias.no

 

 

Adresse: SiÅs, 1432 Ås. Tlf: 64 96 63 00. Faks: 64 96 63 15. E-post: Webmaster